Képek megtekintése az iskola facebook oldalán:
#ballagás #búcsúzás #tanévzáró![]()
2026.06.20-án 13 diákunktól búcsúztunk, akik 8 éven át iskolánk tanulói voltak. Az ünnepélyes ballagáson rokonokkal, barátokkal együtt zárhatták le általános iskolai tanulmányaikat.![]()
Sikeres és szép középiskolai éveket kívánunk diákjainknak!![]()
Hálásan köszönjük mindazok segítségét, akik munkájukkal, felajánlásaikkal hozzájárultak a ballagás megszervezéséhez, lebonyolításához, és árnyékolásához 🙂 🙏👏
Köszönjük a Szülői Közösségnek a szervezést, a lebonyolítást. Köszönjük, hogy mindig támogatják iskolánkat, mellettünk állnak, segítenek❤️
A Szülői Közösség ismét összefogott iskolánkért! 🥰Közös futást szerveznek, melynek teljes bevételét a gyerekekre fordítják!👍
Gyertek és fussatok együtt velünk, értünk!🏃♀️🏃
